KONSTBÖCKER OCH MAPPAR, 8 st, med färgreproduktioner.

340949. KONSTBÖCKER OCH MAPPAR, 8 st, med färgreproduktioner.

Bla 3 st Folket i bilds förlag; Toulouse-Lautrec, Gauguin och Paul Klee.
Albert Skira; Masterpieces of french painting, Dufy och Matisse.

Slitage, fläcka och skador, ej genomgågna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 178