HARALD LYTH. Murarlod och brysselspets, grafikmapp 5 litografier i bokkassett, signerad och numrerad 79/100.

340943. HARALD LYTH. Murarlod och brysselspets, grafikmapp 5 litografier i bokkassett, signerad och numrerad 79/100.

Utgiven av Gedins Förlag. Bladstorlek 27 x 40 cm.

Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej genomgånget.

Antal besök: 1 865