MORTEL med stöt, järn, Näfveqvarns bruk, No2 och LJUSSAX.

340918. MORTEL med stöt, järn, Näfveqvarns bruk, No2 och LJUSSAX.

Mortelns höjd 13,5 cm. Ljussaxens längd ca 41 cm.

Slitage, rost, sax med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 187