STOL, barock, enligt uppgift Järvsö, 1700-tal.

340912. STOL, barock, enligt uppgift Järvsö, 1700-tal.

Ryggbricka med målning. Ryggens baksida med spår av märken.

Slitage, stötmärken, sprickor. Något ranglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 774