PUNSCHMUGGAR, silver, Göteborg, 10 st X9 (1972) resp 1 st Y9 (1973).

340909. PUNSCHMUGGAR, silver, Göteborg, 10 st X9 (1972) resp 1 st Y9 (1973).

Invändig förgyllning.
Största bredd 8,5, höjd 5,5 cm.
Total vikt: 356 g.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Invändig förgyllning.
Total vikt: 356 g.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 629