BRICKOR & BURKAR, 10 delar, plåt, 18/1900-tal.

340902. BRICKOR & BURKAR, 10 delar, plåt, 18/1900-tal.

Största brickans mått ca 32,5 x 44,5 cm.

Slitage, märken, ärg, färgbortfall, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 689