340894. ARMBANDSUR BREITLING, Super Avenger, Chronometere, Cal 13 (ETA 7750).
Urets diameter ca 48,4 mm, kronograf, stål automatisk, safirglas, datum, professionallänk, viklås. Serie nr 2069427, ref nr A13370.
Bruksslitage. Tidtagningsfunktion defekt. Repor på glaset.