BORD metall med lös stenskiva samt STOLAR 2 st, 1900-tal.

340893. BORD metall med lös stenskiva samt STOLAR 2 st, 1900-tal.

Bord, lös stenskiva, diameter ca 60 cm höjd ca 70,5 cm.
2 stolar, plackettmärkta KWA, fällbara.

Slitage, fläckar
Skiva med nagg/avslag samt lös från underrede.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar

Antal besök: 554