GLASSERVIS, 32 delar, "Bouquet", Signe Persson Melin för Kosta Boda.

340891. GLASSERVIS, 32 delar, "Bouquet", Signe Persson Melin för Kosta Boda.

10 Rödvinsglas, Höjder: ca 16,5 cm
10 Vitvinsglas, Höjder: ca 17,5 cm
12 Starkvinsglas, Höjder: ca 12 cm.

Bruksslitage.
Medföljer ett extra vitvinsglas med nagg, synlig på bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 216