KAKELUGNSLUCKOR, 1 par, Eskilstuna, 1900-tal.

340828. KAKELUGNSLUCKOR, 1 par, Eskilstuna, 1900-tal.

längd: 33 cm.
bredd: 30 cm.
höjd: 8 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd: 33 cm.
bredd: 30 cm.
höjd: 8 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 225