SOFFA/SÄNG, Gustaviansk stil, 1900-tal.

340820. SOFFA/SÄNG, Gustaviansk stil, 1900-tal.

Ursprungligen en säng i Gustaviansk stil, ombyggd till soffa
Längd 195, bredd 69, rygghöjd 88, sidohöjd 97 cm, sittdjup 52 cm.

Smärre slitage samt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 872