BYRÅ, med ovanliggande hylla, 1900-talets mitt.

340815. BYRÅ, med ovanliggande hylla, 1900-talets mitt.

Längd 65,5, bredd 37,5, höjd 117 cm.

Bruksslitage, mindre slagmärken samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 639