FÅTÖLJER, ett par, stålrör, "Klinte", Tord Björklund för IKEA, 1900-talets andra hälft.

340812. FÅTÖLJER, ett par, stålrör, "Klinte", Tord Björklund för IKEA, 1900-talets andra hälft.

Svart läder.
Tillägg: "Klinte", Tord Björklund för IKEA. (17/10-15).

Slitage, fläckar. Klädsel med enstaka revor/märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart läder.

Antal besök: 7 408