RINGAR, 2 st, silver samt ädelstenar, totalvikt 3,27 gram, 1900-tal.

340807. RINGAR, 2 st, silver samt ädelstenar, totalvikt 3,27 gram, 1900-tal.

Ring, stämplad 925, med grön akvamarin samt 6 st glasstenar.
Ring, stämplad 830, med 5 st röda spineller samt 4 st glasstenar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 576