STEGSTOL, omkring 1900.

STEGSTOL, omkring 1900.
340771. STEGSTOL, omkring 1900.

Ådringsmålad.

Slitage. Sits med spricka. Krackeleringar samt pågående färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ådringsmålad.

Antal besök: 949