TVÄTTSET, 3 delar, porslin, "Anna", Gustavsberg.

340744. TVÄTTSET, 3 delar, porslin, "Anna", Gustavsberg.

Kanna höjd 27 cm
Tvättfat diameter 35,5 cm
Tvålkopp längd 19,8, bredd 8 cm.

Smärre slitage samt krackeleringar. Nagg på tvättfat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanna höjd 27 cm
Tvättfat diameter 35,5 cm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 607