BLOMBORD på hjul, 1900-talets första hälft.

340741. BLOMBORD på hjul, 1900-talets första hälft.

Längd 85 cm. Höjd ca 64 cm.

Slitage, fläckar. Hjul med skadat gummi.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 85 cm. Höjd ca 64 cm.

Antal besök: 1 330