LÅNGPIPA, sjöskum/silver, 1800-tal.

340723. LÅNGPIPA, sjöskum/silver, 1800-tal.

Längd 76 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 76 cm.

Slitage.

Antal besök: 646