LEKSAKSBÅT, LEKSAKSBUSS, LEKSAKSBRANDBIL samt LEKSAKSBJÖRN, bl a Japan och Corgi.

340709. LEKSAKSBÅT, LEKSAKSBUSS, LEKSAKSBRANDBIL samt LEKSAKSBJÖRN, bl a Japan och Corgi.

Båt och buss i plåt. Längd 28-47 cm. Brandbil "Simon Snorkel". Längd 21 cm. Björn längd 16 cm.

Ej funktionstestade. Bruksslitage samt mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 114