GOLVLAMPA, AB Armaturhantverk Göteborg, 1900-tal.

340691. GOLVLAMPA, AB Armaturhantverk Göteborg, 1900-tal.

Höjd inkl lampsockel ca 150 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 851