DIV KONSTNÄRER, 4 st, grafik/collage, bl.a , UNO SVENSSON, SVEN LIDBERG m.fl.

34068. DIV KONSTNÄRER, 4 st, grafik/collage, bl.a , UNO SVENSSON, SVEN LIDBERG m.fl.

Uno Svensson, collage på pannå, 15x10 cm.
Björn Lindroth, färglitografi, 31 x 43 cm. Glas saknas.
Jonas Fredén, blandteknik, 30 x 24 cm.

Slitage och mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och mindre skador.

Antal besök: 1 372