340655. SPEGEL med konsolbord, empire, 1810/20-tal.
Konsolbord uppbärande lyra med girlanger.
Marmorskiva.
Längd 80 cm
Bredd 33 cm
Höjd 79 cm
Spegel med palm-mönstrade halvkolonner.
Bredd 77 cm
Höjd 165 cm.
Åldersslitage.
Senare bronsering. Senare glas.