SPEGEL med konsolbord, empire, 1810/20-tal.

340655. SPEGEL med konsolbord, empire, 1810/20-tal.

Konsolbord uppbärande lyra med girlanger.
Marmorskiva.
Längd 80 cm
Bredd 33 cm
Höjd 79 cm

Spegel med palm-mönstrade halvkolonner.
Bredd 77 cm
Höjd 165 cm.

Åldersslitage.
Senare bronsering. Senare glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Marmorskiva.
Längd 80 cm
Bredd 33 cm
Höjd 79 cm

Bredd 77 cm
Höjd 165 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 571