Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
TÅRTFAT med KUPA, glas, Frankrike, 1900-talets andra hälft.
340648. TÅRTFAT med KUPA, glas, Frankrike, 1900-talets andra hälft.
Höjd ca. 14 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 14 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 531