REMMARE, 6 st, Römer Bacchus, glas, 1900-tal.

340591. REMMARE, 6 st, Römer Bacchus, glas, 1900-tal.

Mynningar förgyllda. Dekor av druvklasar. Etikettmärkta.
Höjd ca 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 13 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 19 185