CLUBFÅTÖLJER, ett par, Art Deco, 1900-talets första hälft.

340471. CLUBFÅTÖLJER, ett par, Art Deco, 1900-talets första hälft.

Längd 40 cm. Djup 70 cm. Höjd 68 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 819