STEN EKENDAHL. Vattenbärerska, olja på duk, signerad.

34043. STEN EKENDAHL. Vattenbärerska, olja på duk, signerad.

48 x 69 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 69 cm.

Antal besök: 6 289