SEKRETÄR MED SKRIVKLAFF, teakfanér, 1960-tal.

340435. SEKRETÄR MED SKRIVKLAFF, teakfanér, 1960-tal.

Längd 77 cm. Djup 40 cm. Höjd 92 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 835