GUNGSTOL, bemålat trä, tidigt 1900-tal.

340327. GUNGSTOL, bemålat trä, tidigt 1900-tal.

Svartbemålat trä med dekorationsmåleri.
Sitthöjd 52 cm.

Bruksslitage, sprickor, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 52 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 927