VÄRLDSHISTORIA I-VI, 6 band, Hildebrand, Hjärne, Pfluck-Harttung.

340322. VÄRLDSHISTORIA I-VI, 6 band, Hildebrand, Hjärne, Pfluck-Harttung.

Skinnrygg med guldtryck.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skinnrygg med guldtryck.

Slitage, smärre skador.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 227