GUSTAF FJAESTAD (1868-1948). Vinterlandskap i skymning. Olja på duk. Signerad och daterad G. Fjaestad 18.

34030. GUSTAF FJAESTAD (1868-1948). Vinterlandskap i skymning. Olja på duk. Signerad och daterad G. Fjaestad 18.

116 x 143 cm.

Uppfodrad duk, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

116 x 143 cm.

Uppfodrad duk, lagning.

Antal besök: 9 767