SYMASKIN på STÄLLNING, Husqvarna, gjutjärn och trä, 1900-tal.

340282. SYMASKIN på STÄLLNING, Husqvarna, gjutjärn och trä, 1900-tal.

Ställning av gjutjärn. Bordsskiva av trä.
Längd 82 cm.
Bredd 42 cm.
Höjd ca 100 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 82 cm.
Bredd 42 cm.
Höjd ca 100 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 2 166