ILLUSTRERAD TIDNING och NY ILLUSTRERAD TIDNING, inbunden, 4 volymer 1858-59, 1880 och 1893.

340278. ILLUSTRERAD TIDNING och NY ILLUSTRERAD TIDNING, inbunden, 4 volymer 1858-59, 1880 och 1893.

Höjd 39-41 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 39-41 cm.

Slitage, skador.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 996