SKÅLAR, 2 st, teak, Johnny Mattsson, Gävle, 1900-tal.

340212. SKÅLAR, 2 st, teak, Johnny Mattsson, Gävle, 1900-tal.

Båda signerade JM (Johnny Mattsson). En etikettmärkt.
Längd 22,5 - 26,5 cm.

Bruksslitage, en med ett avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 22,5 - 26,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 980