SOFFA, skinn, "Karlanda", IKEA, 2000-tal.

3402023. SOFFA, skinn, "Karlanda", IKEA, 2000-tal.

Bredd ca 210 cm. Sitthöjd ca 40. Totalhöjd ca 80 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Något ostadig. Knäckt gavel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 885