GONGGONG, gulmetall, märkt Burmese, 1900-talets första hälft.

340176. GONGGONG, gulmetall, märkt Burmese, 1900-talets första hälft.

Diameter ca 36 cm.

Slitage repor, bucklor och ärg. Klubba med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 36 cm.

Antal besök: 1 240