SOFFBORD, teak, "Ciro", Alf Svensson, Tingströms.

340160. SOFFBORD, teak, "Ciro", Alf Svensson, Tingströms.

Längd 130 c, Bredd 60 cm. Höjd 50.5 cm.

Repor på kortsidor. bruksslitage. Smärre värmefläck på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 251