SOFIA KARLSTRÖM. Free Dawit Isaak, Tusch och akvarell. Monogramsignerad.

340115. SOFIA KARLSTRÖM. Free Dawit Isaak, Tusch och akvarell. Monogramsignerad.

"Det skrivna ordet kan ge överblick och bevingad styrka. En odemokratisk handling trasar sönder din, och min, frihet." Sofia Karlström

30 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 30 cm.

Antal besök: 1 694