VÄGGPENDYL samt LAMPETTER, 3 delar, rokokostil, 1900-tal.

340106. VÄGGPENDYL samt LAMPETTER, 3 delar, rokokostil, 1900-tal.

Pendel finns. Pendylens höjd ca 60 cm.

Bruksslitage. 1 lampett med skada och lagning.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 787