PARTI KOSKÄLLOR och KLOCKOR, 18 och 1900-tal.

34005. PARTI KOSKÄLLOR och KLOCKOR, 18 och 1900-tal.

Bla i mässing.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bla i mässing.

Slitage.

Antal besök: 1 442