STOLAR, 4 stycken, "Reno", Bertil Fridhagen Bodafors.

340051. STOLAR, 4 stycken, "Reno", Bertil Fridhagen Bodafors.

1950/1960-tal.

Bruksslitage samt färgskrap.

Gör en kostnadsfri värdering!

1950/1960-tal.

Bruksslitage samt färgskrap.

Antal besök: 10 537