KARUSELLHÄST, 1900-talets början, Frankrike.

33990. KARUSELLHÄST, 1900-talets början, Frankrike.

Furu. Längd 120, höjd 120 cm.

Avlutad. Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Furu. Längd 120, höjd 120 cm.

Avlutad. Lagningar.

Antal besök: 3 294