BÖCKER, 3 st, 1800-tal.

339899. BÖCKER, 3 st, 1800-tal.

Bibel, svensk psalmbok.
"Amerikas Upptäckande", Joachim Heinrich Campe, Stockholm 1814.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bibel, svensk psalmbok.

Slitage, skador.

Antal besök: 531