JOHAN MEYER ANDERSSON. Höskörden, olja på duk, signerad.

339826. JOHAN MEYER ANDERSSON. Höskörden, olja på duk, signerad.

53 x 62 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

53 x 62 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 567