SKED, silver stämplad Hans George Granroth Sala 1759.

339821. SKED, silver stämplad Hans George Granroth Sala 1759.

Sked silver längd 20 cm.

Bruksslitage, gravyr bak.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sked silver längd 20 cm.

Bruksslitage, gravyr bak.

Antal besök: 1 376