TAKLAMPA, blyglas, jugend, tidigt 1900-tal.

339820. TAKLAMPA, blyglas, jugend, tidigt 1900-tal.

Diameter 46 cm.

Bruksslitage, glas något repiga. Takkopp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 46 cm.

Antal besök: 1 484