VÄGGLAMPA, tiffanystil, Aneta belysning, 1900-talets andra hälft.

339786. VÄGGLAMPA, tiffanystil, Aneta belysning, 1900-talets andra hälft.

Bredd 29, höjd 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 29, höjd 16 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 960