FÖNSTER med blyinfattat glas, jugend, 1900-talets första hälft.

339785. FÖNSTER med blyinfattat glas, jugend, 1900-talets första hälft.

49,5 x 42,5 cm.

Skador på träramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

49,5 x 42,5 cm.

Skador på träramen.

Antal besök: 1 153