SKOLKARTOR, 2 st, Nordamerika och Europas klimat, 1900-talets andra hälft.

339782. SKOLKARTOR, 2 st, Nordamerika och Europas klimat, 1900-talets andra hälft.

Nordamerika, ca. 170x140.
Europas klimat, ca. 97x190 cm.

Slitage, veck, ett hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nordamerika, ca. 170x140.

Slitage, veck, ett hål.

Antal besök: 1 142