PIEDESTAL, svartbetsat trä, 1900-tal.

339735. PIEDESTAL, svartbetsat trä, 1900-tal.

Topp löstagbar.
Höjd 106 cm.

Bruksslitage, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Topp löstagbar.
Höjd 106 cm.

Bruksslitage, sprickor.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 686