FÅTÖLJ samt Fotpall, björkfaner, Poäng, Ikea, 2000-tal.

339729. FÅTÖLJ samt Fotpall, björkfaner, Poäng, Ikea, 2000-tal.

Skiktlimmad och formböjd björk ger behaglig svikt. Mjukt, slitstarkt och lättskött läder som åldras väl.

Fotpallen saknar dyna, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 402